Davetim Organizasyon
11
Beştelsiz Mah. 113 Nolu Sok No:5Beştelsiz,34100
+90(506) 315 91 68Zeytinburnunda düğün organizasyonu başta olmak üzere, zeytinburnunda her türlü açılış organizasyonu yapan firmamız davetim organizasyon 2008 yılında kurulmuştur. Zeytinburnunda, beştelsizde bulunan firmamız sunduğu düğün, açılış, sünnet, mezuniyet organizasyonu, doğum günü organizasyonları ile adından bahsetirmektedir. Zeytinburnunda verdiğimiz özel hizmetler arasında evlenme teklifi organizasyonu, tekne düğünü organizasyonu, açılışlar ve özel günler için balon süsleme organizasyonu, konser ve yılbaşı organizasyonları ilk sıralarda gelmektedir. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, zeytinburnuna fuar ve kokteyl organizasyonu, toplantı ve bayi organizasyonu, lcv hizmeti, ses, ışık, konfeti, havai fişek, volkan gösterileri konusundada uzmanlaşmıştır. Müşteri memnuniyetini önde tutan, kalite ve fiyat politikasını yine müşteri memnuniyeti ile zirveye taşıyan davetim organizasyon özel günlerinize ayrı bir renk, ayrı bir atmosfer katarak, unutulmayacak saatler yaşamanızı sağlamaktadır. Zeytinburnunda açılış organizasyonları, düğün organizasyonları başta olmak üzere her türlü organizasyon sonrası, müşterilerimizin teşekkürlere, her türlü maddi değerinde üzerinde gelerek, bizleri mutlu etmektedir. Saygılarımla, Davetim organizasyon hakan orta İletişim bilgileri Facebook : www. Facebook. Com/davetim. Org Twitter : www. Twitter. Com/davetimorg İnstagram : www. İnstagram. Com/davetimorg E-mail : davetimorganizasyonhotmail. Com. Web.
8380Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beştelsiz.

İletişim Formu
Zeytinburnunda düğün organizasyonu başta olmak üzere, zeytinburnunda her türlü açılış organizasyonu yapan firmamız davetim organizasyon 2008 yılında kurulmuştur. Zeytinburnunda, beştelsizde bulunan firmamız sunduğu düğün, açılış, sünnet, mezuniyet organizasyonu, doğum günü organizasyonları ile adından bahsetirmektedir. Zeytinburnunda verdiğimiz özel hizmetler arasında evlenme teklifi organizasyonu, tekne düğünü organizasyonu, açılışlar ve özel günler için balon süsleme organizasyonu, konser ve yılbaşı organizasyonları ilk sıralarda gelmektedir.
Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, zeytinburnuna fuar ve kokteyl organizasyonu, toplantı ve bayi organizasyonu, lcv hizmeti, ses, ışık, konfeti, havai fişek, volkan gösterileri konusundada uzmanlaşmıştır.
Müşteri memnuniyetini önde tutan, kalite ve fiyat politikasını yine müşteri memnuniyeti ile zirveye taşıyan davetim organizasyon özel günlerinize ayrı bir renk, ayrı bir atmosfer katarak, unutulmayacak saatler yaşamanızı sağlamaktadır.
Zeytinburnunda açılış organizasyonları, düğün organizasyonları başta olmak üzere her türlü organizasyon sonrası, müşterilerimizin teşekkürlere, her türlü maddi değerinde üzerinde gelerek, bizleri mutlu etmektedir.
Saygılarımla,
Davetim organizasyon hakan orta
İletişim bilgileri
Facebook : www. Facebook. Com/davetim. Org
Twitter : www. Twitter. Com/davetimorg
İnstagram : www. İnstagram. Com/davetimorg
E-mail : davetimorganizasyonhotmail. Com. Web.
Firmanızı Ekleyin

Zeytinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 25 firma yer almaktadır.