Mavi Gıda ve Et Lokantası
25
Topkapı Ticaret Merkezi 1.Site No: 321 Cevizlibağ,34100
+90 (212) 481 80 832006 yılında Soner Yücel tarafından kurulan firmamız kurulduğu tarihten bu yana lokasyonunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyat ve kalitete karşılayan vazgeçilemez bir uğrak yeri olmuş ve bu özelliğini yıllar yılı hep üzerine koyarak pekiştirmiştir. Lokanta bölümünde Lezzetli kebapları, Lahmacunları ve sulu yemekleri ile müşterilerinin; rastaurant ihyacını, şarküteri bölümüyle, Manav bölümüyle, Market bölümüyle de diğer ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uygun fiyat ve kalitenin buluştuğu adresimizde çeşitlilik, hijyen ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti kavramlarının olmadığı bir işletmenin var olmaması gerekliliğine olan inancımızın, yemeklerimizde kullandığımız yağdan,et kalitesine, çatal ve bıçaklarımızın, tabaklarımızın temizliğine nasıl yansıdığını görmek için bir çay içimlik misafirimiz olmanız yeterli. Müşterilerimizin yıllar yılı bize duyduğu güven ve ticaret ahlakımız en büyük gücümüzdür. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
15416Ziyaretçi
 • Yetkili Soner YÜCEL
 • Adres Topkapı Ticaret Merkezi 1.Site No: 321 - Cevizlibağ
 • Telefon +90 (212) 481 80 83
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 482 07 88 - +90 (537) 821 97 96
 • Fax
 • Özel Sitesi http://mavigidaveetlokantasi.zeytinport.com
 • Web Sitesihttp://mavigidaveetlokantasi.Zeytinport.com
 • E-Postasonoxxx@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış06:30 - 21:30
 • Servis Saatleri08:00 - 19:00
 • Servis Yerleri Merter, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Davutpaşa, Topkapı, Topkapı Ticaret Merkezi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

E-5 karayolundan cevizlibağ mevkiine girilmesi, köprüye gelmeden ilk sağdan girildikten 15 metre sonra ilk sola girilmesi gerekmektedir. Fiat Bayi olan Fırat Oto'nun karşısında Topkapı Ticaret Merkezi bulunmaktadır. Bulunduğumuz yer ise Topkapı Ticaret Merkezi Site 1 olarak adlandırılmaktadır. Site 1'de 321 numarada sizlere hizmet vermek üzere sabah 06:30'dan akşam 21:30'a kadar bekliyoruz.

İletişim Formu
2006 yılında Soner Yücel tarafından kurulan firmamız kurulduğu tarihten bu yana lokasyonunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyat ve kalitete karşılayan vazgeçilemez bir uğrak yeri olmuş ve bu özelliğini yıllar yılı hep üzerine koyarak pekiştirmiştir. Lokanta bölümünde Lezzetli kebapları, Lahmacunları ve sulu yemekleri ile müşterilerinin; rastaurant ihyacını, şarküteri bölümüyle, Manav bölümüyle, Market bölümüyle de diğer ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uygun fiyat ve kalitenin buluştuğu adresimizde çeşitlilik, hijyen ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti kavramlarının olmadığı bir işletmenin var olmaması gerekliliğine olan inancımızın, yemeklerimizde kullandığımız yağdan,et kalitesine, çatal ve bıçaklarımızın, tabaklarımızın temizliğine nasıl yansıdığını görmek için bir çay içimlik misafirimiz olmanız yeterli. Müşterilerimizin yıllar yılı bize duyduğu güven ve ticaret ahlakımız en büyük gücümüzdür. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Zeytinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 25 firma yer almaktadır.