Önerler Otomotiv
44
Yılanlı Ayazmayolu Teknik Oto Sanayi Sitesi 5.Blok No: 124-125Cevizlibağ,34100
+90(212) 482 52 30Firmamız 1993 yılında Mehmet Adnan Öner tarafından kurulmuş olup, Japon ve Kore araçlarına ait yedek parça ve aksesuarları ithalatı yapıp ülkemizde de toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Kurulduğu günden bu yana Önerler Otomotiv, müşterilerince duyulan güven, ticaret ahlakı ve müşteri odaklılığı ile nesillerce sürecek bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak kendisini görmektedir.
14529Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Merkez Efendi Polis Karakolunun sol tarafında ve yanında bulunan Teknik Oto Sanayi Sitesinin 5. bloğunda en son binadayız.

İletişim Formu
Firmamız 1993 yılında Mehmet Adnan Öner tarafından kurulmuş olup, Japon ve Kore araçlarına ait yedek parça ve aksesuarları ithalatı yapıp ülkemizde de toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Kurulduğu günden bu yana Önerler Otomotiv, müşterilerince duyulan güven, ticaret ahlakı ve müşteri odaklılığı ile nesillerce sürecek bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak kendisini görmektedir.
Etiketler
Yorumlar
Firmanızı Ekleyin

Zeytinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 24 firma yer almaktadır.