Zeytinburnu İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi

http://zeytinburnuosgb.zeytinport.com
Zeytinburnu İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi
11
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Zeytinburnunda iş sağlığı ve güvenliği firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, 2013 yılında beylikdüzü'nde kurulmuştur. Birlik o. S. G. B olarak zeytinburnunda iş sağlığı ve güvenliği, risk analizi, iş yeri hekimliği, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, 2013 yılından beri çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının yetkilendirdiği iş sağlığı ve güvenliği alanında kalite ve güven esasına dayalı olarak hizmet sunan bir kuruluştur. Kuruluşumuzdan bu yana halk arasında iş sağlığı ve güvenliği birimi olarak bilinen o. S. G. B hizmetlerini çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı nın ön gördüğü koşullar, yasalar, tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde öncelikle çalışanların iş güvenliğini ve sağlığını destekleyen, iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini birlik osgb olarak vermekteyiz. Birlik osgb olarak zeytinburnu ilçemiz sınırları içinde de iş yeri iç yönergesi hazırlayan firmamız; şirket, inşaat fabrika gibi insanın işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek yada doğa bilecek kaza iş kazası yada doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planların ın yapılması, iş yerindeki iş e, işçiye yada çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmteleri ni profesyonel olarak vermektedir. Firmalarımıza, kurum ve kuruşlarımıza sağladığımız kişisel koruyucu donatılar, Baret, eldiven, gözlük, ayakkabı, kulaklık, maske, emniyet kemeri, gibi çalışanların canını iş verenin malını ve zamanı koruyucu ürünlere kısaca kkd deniliyor , birlik osgb olarak iş yerinin varsa bunları azami derecede kullanmasını yoksa acilen temin ve tedarik etmesini sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinden bunları temin edebilirsiniz. İş yerlerinin olmazsa olmazı işaret tabelaları ve levhalar; işaret ve levhalar ın sadece olması yetmez onların doğru yere konumlandırılması ayrıca konumladırıldığı alana saygı gösterilmesi kısaca onların çalışana ileteceği mesajı engellememek, Temel yangın eğitimi Birlik osgb iş sağlığı güvenli birimi) tarafından yanmanın tarifi, yangının oluşum safhaları, yangının sınıfları, lpg ve doğal gaz yangınları ve korunma usulleri, kimyasal ve tehlikeli maddelerde yangınla mücadele, yangının çıkış sebepleri, yangının etkenleri, yangın türleri, bina yangın ekipleri ve görevleri, yangın söndürme maddeleri, yangın söndürme cihazlarının çeşitleri, yangın söndürme cihazlarının kullanılması bakımı. Ve kontrolleri, yangın anında hareket tarzı,yangın ihbar usulleri ve sonrası yapılacaklar acil eylem planları yangından korunma giysileri ve teçhizatları gibi teknik ve fiziki bilgi eğitim ve gerekirse ürün tedariki yapılır..
9597Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://zeytinburnuosgb.zeytinport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beylikdüzü 5m migrosun arka çaprazında birlik iş merkezi.

İletişim Formu
Zeytinburnunda iş sağlığı ve güvenliği firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, 2013 yılında beylikdüzü'nde kurulmuştur. Birlik o. S. G. B olarak zeytinburnunda iş sağlığı ve güvenliği, risk analizi, iş yeri hekimliği, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, 2013 yılından beri çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının yetkilendirdiği iş sağlığı ve güvenliği alanında kalite ve güven esasına dayalı olarak hizmet sunan bir kuruluştur.
Kuruluşumuzdan bu yana halk arasında iş sağlığı ve güvenliği birimi olarak bilinen o. S. G. B hizmetlerini çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı nın ön gördüğü koşullar, yasalar, tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde öncelikle çalışanların iş güvenliğini ve sağlığını destekleyen, iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini birlik osgb olarak vermekteyiz.
Birlik osgb olarak zeytinburnu ilçemiz sınırları içinde de iş yeri iç yönergesi hazırlayan firmamız; şirket, inşaat fabrika gibi insanın işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek yada doğa bilecek kaza iş kazası yada doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planların ın yapılması, iş yerindeki iş e, işçiye yada çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmteleri ni profesyonel olarak vermektedir.

Firmalarımıza, kurum ve kuruşlarımıza sağladığımız kişisel koruyucu donatılar,
Baret, eldiven, gözlük, ayakkabı, kulaklık, maske, emniyet kemeri, gibi çalışanların canını iş verenin malını ve zamanı koruyucu ürünlere kısaca kkd deniliyor , birlik osgb olarak iş yerinin varsa bunları azami derecede kullanmasını yoksa acilen temin ve tedarik etmesini sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinden bunları temin edebilirsiniz.
İş yerlerinin olmazsa olmazı işaret tabelaları ve levhalar; işaret ve levhalar ın sadece olması yetmez onların doğru yere konumlandırılması ayrıca konumladırıldığı alana saygı gösterilmesi kısaca onların çalışana ileteceği mesajı engellememek,

Temel yangın eğitimi
Birlik osgb iş sağlığı güvenli birimi) tarafından yanmanın tarifi, yangının oluşum safhaları, yangının sınıfları, lpg ve doğal gaz yangınları ve korunma usulleri, kimyasal ve tehlikeli maddelerde yangınla mücadele, yangının çıkış sebepleri, yangının etkenleri, yangın türleri, bina yangın ekipleri ve görevleri, yangın söndürme maddeleri, yangın söndürme cihazlarının çeşitleri, yangın söndürme cihazlarının kullanılması bakımı. Ve kontrolleri, yangın anında hareket tarzı,yangın ihbar usulleri ve sonrası yapılacaklar acil eylem planları yangından korunma giysileri ve teçhizatları gibi teknik ve fiziki bilgi eğitim ve gerekirse ürün tedariki yapılır..
Firmanızı Ekleyin

Zeytinport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 25 firma yer almaktadır.